Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 04.10.2015, w kategorii Ogłoszenia drobne
Crowdfunding - ilustracja ogłoszenia

Crowdfunding

Jak to działa? przyłącz się do naszej platformy finansowania społecznościowego i otrzymuj kolejno 100%, 50%, 25% od każdego wpływu i transakcji!
CZY CHCESZ DOSTAWAĆ DOTACJE NA TWÓJ INDYWIDUALNY PROJEKT KAŻDEGO DNIA?
Na naszej platformie finansowania społecznościowego każdy ma swój projekt i zbiera na własny indywidualny cel. Wszystko jest całkowicie legalnie - podatek musisz odprowadzić, kiedy przekroczysz kwotę 4905 zł OD JEDNEJ OSOBY. Na takie wpływy od JEDNEJ osoby masz małe szanse, zwłaszcza, że w projekcie bierze udział bardzo wiele osób i otrzymujesz wpływy od osób z całego świata (sama platforma niedługo będzie mieć rok), ale od razu mówię, jak sytuacja wygląda.
OK, JAK TO DZIAŁA?
Otrzymujesz 100% od osób, które są zarejestrowane na platformie bezpośrednio pod Tobą, 50% oraz 25% od osób z 3/4/5 poziomu pod Tobą. Wszystko to w ramach specjalnego algorytmu do reinwestycji funduszy RÓWNO na projekty wszystkich osób. Decyduje automat, co zapewnia, że PROJEKTY WSZYSTKICH OSÓB SĄ DOTOWANE!
JAK ZINTENSYFIKOWAĆ WPŁYWY NA SWÓJ PROJEKT? PAMIĘTAJ, ŻĘ JEST TO CAŁKOWICIE LEGALNE, GDYŻ OD 2014 ROKU MOŻNA ZBIERAĆ FUNDUSZE NA CO CHCESZ PRZEZ INTERNET, BEZ ZGODY WŁADZ, ZA SPRAWĄ NOWEJ USTAWY. NIESTETY MAŁO OSÓB O TYM WIE. Także nie strać tej szansy, bo możesz potem gorzko żałować. Zwłaszcza, że fundacja (100% PRZEPŁYWU KAPITAŁU JEST POMIĘDZY UCZESTNIKAMI PLATFORMY) już od lipca bieżącego roku promuje projekty na cały świat. W tym także Twój!
Aby dokonać intensyfikacji wpływów na Twój projekt, reinwestujesz środki i pokonujesz kolejne piętra. Na początkowych piętrach dzielisz się środkami na projekty innych osób ( już w trakcie trwania projektu, sam oczywiście decydujesz ile kapitału NA BIĘŻĄCO wyciągasz i zachowujesz dla siebie, a ile reinwestujesz dalej ), a na ostatnim piętrze, reinwestycja się kończy i nie ma ani potrzeby, ani nawet technicznej możliwości dotowania innych projektów.
W projekcie jest już mnóstwo osób i regularnie wypłacają środki na swoje konta.
Nie ma czegoś takiego, że osoby, które dopiero co wchodzą do projektu mają gorzej niż te, które już w nim są, ponieważ możesz w każdej chwili dzięki intensyfikacji wpływów wejść na wyższy poziom niż osoba, która jest już w projekcie np. 2 miesiące. Koncentrujemy się zresztą na pomocy osobom nowym, które dopiero co wchodzą do programu. Mamy regularnie prowadzone szkolenia online. U nas uzyskasz realną pomoc w efektywnym finansowaniu społecznościowym Twojego projektu, a co za tym dalej idzie, w bieżącym finansowaniu Twoich celów i potrzeb! I to wszystko, bez wychodzenia z domu.
JESTEŚ ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:

www: http://goo.gl/h4T0MQ

Ogłoszenie przeczytano 157 razy. Data wygaśnięcia: 03.11.2015

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net