Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Pracownik produkcji (2000 euro/mies.) Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania:
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
ubezpieczenie ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie trzyzmianowym
wynagrodzenie w wysokości 13, 39 euro brutto za godzinę + wysoka premia
zorganizowanie zakwaterowania i dojazdów do pracy
liczne benefity w postaci trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Angelika SelwuchMłodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych+48 506 561 723, +48 504 862 601

Zadania:
obsługa maszyn produkcyjnych
pakowanie rożków do lodów
lokowanie produktów w wyznaczonych miejscach
proste prace porządkowe

lokalizacja: Belgia, Ichtegem

Ogłoszenie przeczytano 100 razy. Data wygaśnięcia: 21.07.2018 (przedluż czas emisji)