Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

SPRZEDAWCA - BIAŁYSTOK

Poszukujemy: Sprzedawcy/ Doradcy Klienta

Miejsce Pracy: Galeria Jurowiecka, Białystok

Zadania na tym stanowisku:
- obsługa klienta z asortymentem damskim
- doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu
- przyjmowanie dostawy oraz dbanie o porządek na miejscu pracy

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywność
- entuzjazm i chęć do pracy z ludźmi
- zaangażowanie
- mile widziana obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę na cały etat
- podstawę + premie sprzedażowe w zależności od wyniku sprzedaży
- pracę w renomowanej firmie

Jeśli lubisz pracę z ludźmi w handlu, nie czekaj wyślij nam swoje CV, praca od zaraz w miłej atmosferze- Czekamy!

lokalizacja: Białystok